30/04/2023 Προσκλήσεις Από το νοτιότερο άκρο της Ευρώπης. Φωταγώγηση Φάρου του Δήμου Γαύδου για την Παγκόσμια ημέρα ευχής Σάββατο 29-4-2023 Μοιραστείτε το Share Tweet Share Σχετικά Άρθρα Οι εκδηλώσεις για τη φετινή επέτειο του ΟΧΙ Οι εκδηλώσεις για τη φετινή επέτειο του ΟΧΙ ξεκίνησαν με επίσημη δοξολογία που τελέστηκε στον… Ανακοίνωση για την πρόσληψη ενός ατόμου με σύμβαση εργασίας ΙΔΟΧ δίμηνης διάρκειας Ο Δήμος Γαύδου ανακοινώνει την πρόσληψη, με σύμβαση εργασίας ιδιωτικού δικαίου ορισμένου χρόνου, ενός (1)… Οι μικροί μαθητές της Γαύδου συνομίλησαν με τον Λευτέρη Πετρούνια! | Χανιώτικα Νέα https://www.haniotika-nea.gr/oi-mikroi-mathites-tis-gaydoy-synomilisan-me-ton-leyteri-petroynia/
Οι εκδηλώσεις για τη φετινή επέτειο του ΟΧΙ Οι εκδηλώσεις για τη φετινή επέτειο του ΟΧΙ ξεκίνησαν με επίσημη δοξολογία που τελέστηκε στον…
Ανακοίνωση για την πρόσληψη ενός ατόμου με σύμβαση εργασίας ΙΔΟΧ δίμηνης διάρκειας Ο Δήμος Γαύδου ανακοινώνει την πρόσληψη, με σύμβαση εργασίας ιδιωτικού δικαίου ορισμένου χρόνου, ενός (1)…
Οι μικροί μαθητές της Γαύδου συνομίλησαν με τον Λευτέρη Πετρούνια! | Χανιώτικα Νέα https://www.haniotika-nea.gr/oi-mikroi-mathites-tis-gaydoy-synomilisan-me-ton-leyteri-petroynia/