11/05/2021 Ανακοινώσεις, ΔΕΛΤΙΑ ΤΥΠΟΥ ΑΝΤΙΠΥΡΙΚΗ ΠΕΡΙΟΔΟΣ 2021 Μοιραστείτε το Share Tweet Share Σχετικά Άρθρα Σύμφωνο συνεργασίας ανάμεσα στο Δήμο Γαύδου και στο Χαμόγελο του Παιδιού Την Πέμπτη 10 Μαΐου 2024, ο Πρόεδρος του Οργανισμού «Το Χαμόγελο του Παιδιού», κος Κώστας… Κούλουμα στη Γαύδο: 1η Γιορτή Καλαμαριού Οι καλαμαράδες της Γαύδου, οι κάτοικοι και ο Δήμος Γαύδου διοργανώνουν την «1η γιορτή Καλαμαριού»… Απαγόρευση Θήρας για 10ετία στην Νήσο Γαύδο. ΑΠΑΓΟΡΕΥΤΙΚΗ ΘΗΡΑΣ ΣΤΗ ΝΗΣΟ ΓΑΥΔΟ.
Σύμφωνο συνεργασίας ανάμεσα στο Δήμο Γαύδου και στο Χαμόγελο του Παιδιού Την Πέμπτη 10 Μαΐου 2024, ο Πρόεδρος του Οργανισμού «Το Χαμόγελο του Παιδιού», κος Κώστας…
Κούλουμα στη Γαύδο: 1η Γιορτή Καλαμαριού Οι καλαμαράδες της Γαύδου, οι κάτοικοι και ο Δήμος Γαύδου διοργανώνουν την «1η γιορτή Καλαμαριού»…